שאלות ותשובות

משלוחים

אם אבצע כעת את ההזמנה, מתי יגיע השליח?

עבור הזמנות המתבצעות עד השעה 14:00: הטווח שלנו להגעת המשלוח הוא עד שלוש שעות, בכפוף לתיאום עם מקבל המשלוח. בימי גשם, חגים או ימים מיוחדים, הטווח להגעת השליח הוא בין 3 ל-4 שעות.

עבור הזמנות המתבצעות אחרי השעה 14:00: המשלוח יגיע למחרת ולא באותו היום.

האם אפשר לעשות הזמנה של קופסה ולקבל אותה באותו יום?

כן, אנחנו מקבלים הזמנות לאותו יום ושולחים אותן, במידה והן נעשות עד השעה 14:00. עם זאת, על מנת להבטיח שלא יהיו עיכובים בהזמנה, בתקופות של חגים או מועדים מיוחדים (כמו ולנטיינ׳ס או ערב ראש השנה) אנחנו ממליצים לבצע את ההזמנה מעט קודם לכן ולא באותו היום.

מתי הכי מאוחר לעשות הזמנה?

עד השעה 14:00 ניתן להזמין קופסאות שתקבלו באותו יום של ההזמנה, בכפוף לתיאום עם מקבל המשלוח. בהזמנה לאחר שעה זו, המשלוח יגיע אליכם ביום שלמחרת.

לאילו אזורים בארץ אתם שולחים?

אנחנו מבצעים משלוחים באזור תל-אביב, גוש דן וחלק מאזור השרון.

האם אתם מבצעים משלוחי לילה, אם מתאים לי מאנצ׳?

כן, אנחנו מבצעים משלוחים ליליים בין השעות 24:00 - 12:00, דרך אפליקציית WOLT. בימי שישי משלוחי WOLT בין השעות 11:00 - 15:00.משלוחים אלו מתבצעים רק במרכז תל אביב, ובימי חול בלבד. משלוחים אלה מתקבלים בקופסה בסיסית, ולא בקופסת המתנה הקלאסית שלנו.

הזמנות

האם באפשרותי להרכיב קופסה בעצמי, עם מוצרים לבחירתי?

לא. יצרנו עבורכם באתר, עם מחשבה רבה, מגוון קופסאות המתאימות לשלל סיטואציות וטעמים שונים. לכן ההזמנה מתאפשרות מבין הקופסאות הקיימות באתר, כאשר אליהן ניתן להוסיף גם מוצרים ספציפיים - ספיישלים - שיוצגו בפניכם כאשר תגיעו לסוף תהליך ההזמנה. זוהי מבחינתנו החוויה הכיפית והנוחה ביותר ואנחנו מאמינים שהיא תהיה כזו גם עבורכם. במידה ותגיעו למאפייה שלנו, הממוקמת ברח׳ החלוצים 6 בשוק לוינסקי ת״א, תוכלו להרכיב לכם קופסה על פי טעמכם האישי, עם מוצרים לבחירתכם.

האם יש אפשרות להוסיף בלונים, יין, פרחים וכדומה?

לא. מבחינתנו הקופסה היא המוצר האולטימטיבי שלנו, שהשקענו זמן רב בפיתוחו וביצירת כל הגרסאות הנכונות שלו. אנחנו רוצים לשלוח אליכם את מה שאנחנו מתמחים בו - מאפים טעימים בטירוף בתוך קופסה מושלמת - בלי תוספות מיותרות ומסורבלות.

האם ניתן להזמין עוגת קראק פאי שלמה?

כן, בהזמנה טלפונית של יומיים מראש.

האם אפשר להוסיף מוצרים לקופסה?

כן, תוכלו לעשות זאת בבחירה מתוך הספיישלים שלנו, שיוצגו לפניכם בסוף תהליך ההזמנה.

האם אפשר להדפיס על הקאפקייקס והעוגות?

כרגע לא,רק להזמנות גדולות במיוחד בהזמנה מראש

תזונה

האם אתם כשרים?

כן. יש לנו כשרות של רבנות תל אביב חלבי, חלב נוכרי.

האם יש לכם מוצרים טבעוניים?

בהחלט. הם מופיעים בקופסה הטבעונית.

האם המוצרים שלכם מכילים אגוזים או בוטנים?

יש לנו מוצרים המכילים אגוזים, אך לא כולם. יחד עם זאת, כל המוצרים שלנו מיוצרים באותה סביבה, סביבה שאיננה סטרילית מאלרגנים. לפיכך אין ביכולתנו להתחייב שמוצרינו אינם מכילים אגוזים, בוטנים או אלרגנים אחרים כגון סויה, גלוטן, חלב וביצים.

האם יש לכם מוצרים ללא גלוטן?

עדיין לא. עובדים על זה ונעדכן כשיהיו.

האם המוצרים שלכם מתאימים לנשים בהריון?

כן - כל הביצים מבושלות.

חנות ומאפייה

האם יש לכם גם חנות?

כן, החנות היא המאפייה שלנו, הממוקמת בלב שוק לוינסקי בת״א, ברח׳ החלוצים 6. היא ההתחלה של סוויטבוקס: חלום שמחבר את תל אביב עם ניו יורק, שהתגלם במאפייה שצברה קהל אוהדים קבוע בזכות מאפים טריים וסופר-איכותיים, המבוססים על קלאסיקות אמריקאיות מושחתות. עם הזמן, הבנו שאת הבשורה של סוויטבוקס אפשר וצריך לקחת קדימה: קופסה מתוקה שמגיעה עד הדלת, ובתוכה מסתתרים המאפים הכי משמחים ומשובחים שיש. כמה פשוט, ככה טעים. ככה הגענו לכאן.

האם יש לכם במאפייה גם מוצרים שלא מופיעים באתר?

כן, ישנם מוצרים שניתן לרכוש רק במאפייה שלנו - למשל דונאטס שהפכו למבוקשים במיוחד. מוזמנים לבקר אותנו ברח׳ החלוצים 6 בשוק לוינסקי ת״א, כדי להריח ולטעום מקרוב.