תקנון האתר

כללי

אתר מכירה זה משמש אתר פירסום וחנות וירטואלית והינו בבעלות רחוב 42 ע.מ. 515355287 (להלן: “רחוב 42”).

תנאי שימוש באתר

שימוש באתר משמעו שהמשתמש מקבל/ת על עצמו תנאי שימוש באתר אלו. אם אינך מסכים/ה לתנאים עליך להפסיק להשתמש באתר.
כל אדם שהנו מעל גיל 18 ,שברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל ובעל תיבת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט רשאי לבצע פעולה באתר.

מדיניות

מחיר המוצרים והמשלוחים יכול להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של רחוב 42, המחיר הקובע הוא זה המופיע באתר בעת ביצוע הזמנה.

מגוון המוצרים והמארזים עשוי להשתנות אך שווי המוצר יישאר כמופיע באתר.

רחוב 42 מתחייבת לטיב מוצריה ולטריותם. יש לשמור את המוצר במקרר כדי לא לפגוע בטעמו ואיכותו. בכל מקרה, יש לצרוך את המוצר תוך 3 ימים מקבלתו.

משלוחים מבוצעים בשעות הפעילות המצויינות מטה ובתיאום מראש עם הקונה. יובהר כי הזמנות המתבצעות לאחר השעה 15:00 לא תבוצענה באותו יום אלא במקרים מיוחדים ולאחר תיאום מראש, עלות המשלוח עשויה להשתנות במקרה כזה.

המחירים כוללים מע”מ, אלא אם כן נאמר במפורש אחרת. במידה והתקבלה תלונה לגבי המוצר זכאי הרוכש לפנות בכתב אל רחוב 42 . מוסכם כי רחוב 42  תבדוק את התלונה ותהא רשאית לפצות את הרוכש על פי שיקול דעתה הבלעדי.

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד וייתכנו שינויים. כל הזכויות בתמונות ובתכנים המופיעים באתר שמורות לרחוב 42 בלבד ואין לעשות בהן שימוש כלשהו.

המוצרים מכילים חומרים ורכיבים שיתכן והרוכש או כל מי שיצרוך אותם אלרגי אליהם, הרוכש אחראי בלעדית לבדוק עם רחוב 42 נוכחותם של חומרים כאלו בשמו ובשם מי שהמוצר מיועד עבורו.

פרטים נוספים אודות מדיניות תיאום המשלוחים, ביטול וזיכוי הזמנות ניתן למצוא בקישור הבא: (לחץ כאן).

אבטחת האתר

רחוב 42 אינה אחראית על טעויות הקלדה שמתבצעות על ידיי גולשי האתר בעת הקלדת פרטים כפי שנתבקשו על ידיי המערכת.

רחוב 42 לא תהיה אחראית במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הקלדת פרטים כוזבים הינה עברה פלילית ונגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים.

לצורך אבטחת תהליך הרכישה, האתר מעביר את כל נתוני כרטיסי האשראי תוך שימוש בפרוטוקול SSL לשרת.

רחוב 42 תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים ו/או חדשות של רחוב 42, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

רחוב 42 משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש לצורך ניתוח מידע סטטיסטי. הנתונים לא יתייחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו.

שעות פעילות

א'-ה'  08:00-24:00
ו'       08:00-16:00
טלפון 03-6196030
החלוצים 6 תל אביב